"Office 365"

Į visus „Office 365“ švietimui planus (A planus) įtraukta:
El. paštas ir kalendoriai
Naudokitės verslo klasės, naršykle pagrįsta „Outlook“, įskaitant 25 GB pašto dėžutę kiekvienam vartotojui, bendrinamus kalendorius ir užduočių valdymo įrankius. Naudokite savo domeno vardą.
Žiniatinklio konferencija Nuomokite internetinių susitikimų su garso ir vaizdo funkcijomis išteklius naudodami vienu spustelėjimu iškviečiamas ekrano bendrinimo, HD vaizdo konferencijų ir virtualios interaktyviosios lentos funkcijas. Puikiai tinka nuotoliniam mokymuisi.
Tiesioginiai pranešimai Bendraukite tiesioginiais pranešimais ir praneškite apie savo pasiekiamumą naudodami prisijungimo būseną.
Failų saugojimas ir bendrinimas
„SkyDrive Pro“ teikia vartotojams 7 GB asmeninę saugyklą, sinchronizuojamą su asmeniniu arba „Mac“ kompiuteriu, kad būtų galima naudotis neprisijungus. Lengvai bendrinkite dokumentus naudodami „Office“ arba „SharePoint“.
Komandos vietos Dalyvaukite bendruose projektuose, studijų grupėse arba klubuose komandų svetainėse, kuriose rasite susijusius dokumentus, pastabas, užduotis ir pokalbius. Iki 300 antrinių svetainių.
„Office Web Apps“ Kurkite ir redaguokite „Word“, „OneNote“, „PowerPoint“ ir „Excel“ dokumentus bet kurioje šiuolaikiškoje naršyklėje.
Mobilumas
Sinchronizuokite el. paštą, kalendorių ir kontaktus; pasiekite „SharePoint“ svetaines; naudodami „Office Web Apps“, peržiūrėkite ir redaguokite „Office“ dokumentus „Windows Phone“, „iOS“ ir „Android“ įrenginių naršyklėse.
„Office“ ir „SharePoint“ taikomosios programos Naujos trečiųjų šalių ir klientų sukurtos taikomosios programos veikia su „Office“ ir „SharePoint“, kad galėtumėte naudotis žiniatinklio tarnybomis dokumentuose ir svetainėse.
Administravimas
Administravimo portale IT darbuotojams teikiamos išsamios tarnybų konfigūravimo parinktys, kuriomis galima naudotis tiek internetiniame portale, tiek pasitelkus automatizuoto valdymo funkciją su „PowerShell“ komandomis.
Patikimumas Dėl nieko nesirūpinkite žinodami, kad jūsų tarnybų prieinamumą užtikrina šioje srityje pirmaujanti, 99,9 % veikimo laiko SLA.
Sauga Pažangiausia saugos praktika su penkiais saugos lygiais ir veiksniuoju stebėjimu padės apsaugoti duomenis.
Privatumas Jūsų duomenys priklauso jums. „Microsoft“ nenuskaito el. laiškų ar dokumentų reklamos tikslais.
Atnaujinimas Nereikia mokėti už versijų naujinimus, jie įtraukti į prenumeratą. Naujos funkcijos pateikiamos „Office 365“ klientams kaip galimos konfigūruoti.
Palaikymas Pagalba telefonu visą parą dėl visų IT problemų. Jei nereikia skubios pagalbos, administravimo portale galite teikti pagalbos užklausas.

Paštas Lync

 

 

 

10 svarbiausių priežasčių išbandyti „Lync 2010“

Bendras ryšys

„Microsoft Lync 2010“ yra tikras bendras ryšių klientas, turintis pranešimų, susitikimų ir balso funkcijas. Naudodama atnaujintą vartotojo sąsają, „Lync 2010“ sujungia ryšio įrankius, veikiančius jums įprastu būdu. Kliente yra ataskaitų sritis, kurioje galite lengvai rasti įprastas funkcijas, pvz., numerio rinkiklį, vaizdo balso paštą, kontaktų sąrašą ir aktyvių pokalbių sąrašą.

Nedelsiant raskite reikalingus žmonės naudodami įgūdžių ieškos funkciją

„Lync 2010“ yra „Microsoft SharePoint“ pagrįsta įgūdžių ieškos funkcija, padėsianti rasti reikalingus specialistus. Naudodami įgūdžių iešką, galite įvesti raktažodį, apibūdinantį įgūdžius, patirtį ir grupės informaciją, kad gautumėte organizacijos specialistų, turinčių ieškomus įgūdžius, sąrašą. Radę tinkamus įgūdžius turinčius specialistus, galite tiesiogiai susisiekti su jais naudodami „Lync 2010“.

Bendraukite naudodami „Office“ ir „SharePoint“

Pagal numatytuosius parametrus galite matyti buvimo informaciją – kas pasiekaimas, atsitraukęs, užsiėmęs ar neprisijungęs – naudodami „Microsoft Outlook“, „SharePoint“ ir kitas „Office“ taikomąsias programas. Išsiskirianti buvimo piktograma pateikia spartųjį meniu, kurį naudodami galite pradėti pokalbį taikomojoje programoje. „Lync Server 2010“ teikia paprastas ryšio funkcijas ir leidžia vienu spustelėjimu bendrauti iš įprastai naudojamų taikomųjų programų.

Susisiekite su žmonėmis ne iš jūsų organizacijos

Dėl serverių ryšio funkcijos galite naudoti buvimo duomenis ir IM su kitais „Microsoft Lync Server“ vartotojais, nepriklausančiais jūsų įmonės tinklui. Viešasis IM ryšys leidžia susisiekti su keliais viešaisiais IM tinklais, įskaitant MSN, „Windows Live“, „Yahoo!“ ir AOL.

Papildykite buvimo duomenis asmenine pastaba, vieta ir nuotrauka

Dabar buvimo duomenyse pateikiamos asmeninės pastabos, vietos ir nuotraukos ir galite geriau kontroliuoti asmeninę informaciją naudodami patobulintus privatumo parametrus. Dabar galite patys nustatyti savo buvimo būseną arba ji gali būti nustatoma automatiškai pagal kalendorių, prisijungimo būseną ir kitus duomenis. Galite tinkinti konkrečių kontaktų prieigos lygius ir suteikti jiems daugiau arba mažiau informacijos.

Niekada nepraleiskite skambučio

Naudojant „Lync 2010“ daugiagijo skambinimo funkciją gaunami skambučiai automatiškai skambės mobiliajame telefone, namų telefone ar kitame telefone, papildančiame darbalaukio klientą.

Paprastos, būtinos ir patikimos konferencijos

Bendradarbiaukite efektyviau. „Lync 2010“ yra įdiegta darbalaukio ir taikomųjų programų bendrinimo funkcija, „PowerPoint“ nusiuntimai ir įvairių interaktyviosios lentos funkcijų, įskaitant galimybę kopijuoti ir įklijuoti atvaizdus ir kitą turinį. Planuokite ir prisijunkite prie susitikimų vienu spustelėjimu naudodami „Outlook“ ar kitą susitikimų priminimo programą. Perkelkite dalyvius į virtualųjį laukiamąjį, kad būtų saugiau ir galėtumėte kontroliuoti dalyvius.

Efektyviai valdykite konferencijas

Jei esate konferencijos rengėjas, galite perkelti dalyvius į laukiamąjį ir priimti juos be klaidų ir saugos problemų, kurios gali atsirasti dėl neleistino kvietimų persiuntimo. Konferencijų rengėjai taip pat gali pašalinti arba nutildyti dalyvius prasidėjus konferencijai.

Gaukite naujausią informaciją naudodami veiklos informacijos santrauką

„Lync 2010“ veiklos informacijos santraukos skirtukas leidžia jums ir kitiems įmonės darbuotojams sužinoti, ką galvoja ir veikia kolegos. Dalykitės džiaugsmais ir rūpesčiais transliuodami nuomones ir visiems pranešdami, kas šiandien vyksta.

Peržiūrėkite ir iš naujo prisijunkite prie esamų pokalbių

Pokalbių skirtuke yra pokalbių retrospektyva, sudaryta sąveikaujant su „Lync 2010“ kontaktais. Galite pasirinkti įrašyti tiesioginius pranešimus, kad galėtumėte sekti ryšius. „Lync 2010“ taip pat yra priimamų ir siunčiamų telefono skambučių retrospektyva, kurie išvardijami su telefonų numeriais, kad turėtumėte patogią nuorodą. Todėl galite iš naujo pradėti pokalbį pradiniame kontekste ir abu dalyviai galės peržiūrėti retrospektyvą pokalbio lange. Baigę konferenciją arba skambutį, galite iš naujo prisijungti iš pokalbių skirtuko iš naujo nerinkdami telefono numerio ir neieškodami susitikimo kvietimo.

Parsisiųsti „Microsoft Lync“ galite prisijungę prie savo „Office 365" paskyros.

 

 

 

Pašto prisijungimas

Visiems kolegijos studentams yra sukurtos elektroninio pašto dėžutės. Prisijungimo prie elektroninio pašto adresas: http://www.mkolegija.lt

Darbuotojų ir studentų, įstojusių į kolegiją iki 2011 metų prisijungimo vardas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Studentų, įstojusių į kolegiją nuo 2011 metų prisijungimo vardas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jeigu pamiršote ar nežinote savo slaptažodžio, kreipkitės į 303 kabinetą. Su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 

Elektroninio pašto sinchronizavimo nustatymai mobiliems įrenginiams „Android“ operacinėje sistemoje.