Eduroam registracija (2)

Informacija

Norėdami naudotis bevieliu interneto ryšiu turite perskaityti naudojimosi bevieliu internetu taisykles ir užsiregistruoti. Registruodamiesi Jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su bevielio interneto naudojimosi taisyklių reikalavimais.

 

Registracija studentams

Atsiųskite laisvos formos prašymą elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iš Jums suteiktos, vardinės kolegijos elektroninio pašto dėžutės. (vardinės kolegijos elektroninio pašto dėžutės formatas yra Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ). Laiške nurodykite pageidaujamą slaptažodį ir grupę.

 

Registracija personalui

Atsiųskite laisvos formos prašymą elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iš Jums suteiktos, vardinės kolegijos elektroninio pašto dėžutės. (vardinės kolegijos elektroninio pašto dėžutės formatas yra Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ). Laiške nurodykite tik pageidaujamą slaptažodį.