Bevielis internetas

Eduroam paslauga – tarptinklinio ryšio paslauga, leidžianti skirtingoms projekte dalyvaujančioms organizacijoms naudotis vieninga bevielio ryšio vartotojų autentifikavimo sistema.
Naudojantis eduroam paslauga, akademinės institucijos vartotojas, norėdamas prisijungti prie kitos institucijos bevielio tinklo, gali naudoti tą patį vartotojo vardą ir slaptažodį, kokį naudotų, būdamas savo akademinėje institucijoje. Papildoma registracija nereikalinga. Tokia vieningos autentifikacijos sistema išplečia vartotojo galimybes naudotis bevielių tinklų resursais akademinėse organizacijose.

Bevieliu interneto ryšiu gali naudotis visa Marijampolės kolegijos bendruomenė.

Interneto prieigos taškai:

  • Centriniai rūmai P. Armino g. 92
  • Antrieji rūmai Kvietiškio g. 1
  • Sporto salė P. Armino g. 94
  • Studentų bendrabutis P. Armino g. 94 (pirmas aukštas)

Eduroam prieigos taškai Lietuvoje

Eduroam prieigos taškai užsienyje

 Informacija elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Eduroam svečiams

Visiems kolegijos svečiams neturintiems prisijungimo prie eduroam paslaugos pagal poreikį sutartinam laikui galime suteikti prieigą prie interneto. Naudotojas gauna kodą, galiojantį nustatytą laiką. Prisijungiant prie interneto savo kompiuterio bevielių įrenginių paieškoje pasirinkite tinklą "Sveciai/Guests". Prisijungus prie bevielio įrenginio atsidarykite savo naudojamą naršyklę. Pirmo prisijungimo metu naršyklės lange pasirodys prašymas įvesti gautą kodą. Įveskite kodą ir pradėkite naudotis internetu.

Svečių bevielė interneto prieiga veikia Marijampolės kolegijoje ten pat kur ir eduroam tinklas.

Dėl kodų išdavimo kreiptis į verslo ir technologijų fakulteto 403 kabinetą.

     

 

Eduroam registracija (2)

Informacija

Norėdami naudotis bevieliu interneto ryšiu turite perskaityti naudojimosi bevieliu internetu taisykles ir užsiregistruoti. Registruodamiesi Jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su bevielio interneto naudojimosi taisyklių reikalavimais.

 

Registracija studentams

Atsiųskite laisvos formos prašymą elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iš Jums suteiktos, vardinės kolegijos elektroninio pašto dėžutės. (vardinės kolegijos elektroninio pašto dėžutės formatas yra Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ). Laiške nurodykite pageidaujamą slaptažodį ir grupę.

 

Registracija personalui

Atsiųskite laisvos formos prašymą elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iš Jums suteiktos, vardinės kolegijos elektroninio pašto dėžutės. (vardinės kolegijos elektroninio pašto dėžutės formatas yra Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ). Laiške nurodykite tik pageidaujamą slaptažodį.

Eduroam registracija

Informacija

Norėdami naudotis bevieliu interneto ryšiu turite perskaityti naudojimosi bevieliu internetu taisykles ir prisijungti į vieningą autentifikavimo sistemą. 

 

Vieningo vartotojų autentifikavimo (SSO) sistema

Registracija studentams ir personalui

Kiekvienas „Marijampolės kolegijos“ bendruomenės narys gaus jam skirtą prisijungimą. Prisijungimo suteikimas įvyks automatiškai kai tik darbuotojas bus įtrauktas į informacinę sistemą („Debetas“ ir „Akademinė bazė“).  

Išsamesnė informacija apie vartotojo duomenis 303 kab., kita informacija gali būti suteikta Informacinių technologijų centre - kontaktai.

 

Prisijungimas

Kaip prisijungti aprašyta nuorodoje.